Kriolipoliza rozwiązaniem na Twoje problemy

Planujesz się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej przed nadchodzącym latem? Próbujesz wyszczuplić swoje ciało poprzez dietę lub ćwiczenia, lecz nie zauważasz pożądanych przez siebie efektów? Jeżeli tak to idealnym rozwiązaniem Twojego problemu jest kriolipoliza. Na czym polega zabieg? Czy kriolipoliza jest bezpieczna? Czy występują jakieś działania niepożądane? Na te pytania postaram się dzisiaj odpowiedzieć.

Zabieg kriolipolizy to idealna możliwość utraty zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic ud, brzucha, pośladków, dolnej części tułowia oraz ramion. Metoda polega na pozbywaniu się tkanki tłuszczowej poprzez chłodzenie co ma na celu wywołanie lipolizy czyli procesu jego rozkładu. Tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z organizmu. Zabieg trwa mniej więcej godzinę i polega na przykładaniu głowicy do problematycznego miejsca, a następnie skóra wraz z tkanką tłuszczową podskórną zostaje zassana i schłodzona, co umożliwia zajście procesu lipolizy. Proces ten jest selektywny i bezpieczny dzięki czemu nie dochodzi do naruszenia sąsiadujących tkanek.

Kriolipoliza jest bezbolesny, a jedyne co może odczuwać osoba poddająca się zabiegowi to delikatne uczucie napięcia skóry. Po zabiegu możliwe jest zaczerwienie obszaru skóry oraz utrata czucia w tej okolicy, lecz objawy ustępują samoistnie. Rzadkim działaniem niepożądanym jest słaby krwiak znikający po kilku dniach oraz uczucie przypominające zakwasy. Po kriolipolizie osoba może wrócić do normalnej aktywności i nie ma żadnych ograniczeń.
Efekt końcowy otrzymujemy po okresie mniej więcej miesiąca, a następnie można zabieg powtórzyć, aż do osiągnięcia pożądanego przez nas efektu. Jeden zabieg daje znaczną redukcję tkanki tłuszczowej między 25-45%, a różnica ta jest uwarunkowana czynnikami indywidualnymi.

Kriolipoliza jest wspaniałym zabiegiem dającym szybkie możliwości utraty tkanki tłuszczowej. Dodatkowo jest całkowicie bezpieczna i istnieje możliwość powtórzenia zabiegu. W dzisiejszych czasach mamy bardzo łatwy dostęp do tego typu zabiegów więc warto spróbować by być gotową na nadchodzące lato! Specyfikacja zabiegu kriolipolizy przedstawiona została tutaj: http://lasercare.pl/pl/kriolipoliza-dla-kobiet.html

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *