Trwała forma depilacji ciała

po zabiegach upiększających
Porady kosmetyczne

Jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem trwałych depilacji jest depilacja laserowa, na którą decyduje się coraz więcej pań, niemal w każdym wieku. Ten całkowicie bezpieczny zabieg, pozwala nam na zawsze pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Decydując się jednak na niego, należy mieć świadomość, że jego skuteczność może być uzależniona od wielu czynników. Istotnym z nich, jest mniejsza ilość melaniny w mieszku włosowym. Dotyczy to przede wszystkim osób, które mają jasne włosy. Zobacz anglojęzyczny film o depilacji:

W takim przypadku, musimy mieć świadomość, że zabiegi depilacji, powinny być powtarzane w regularnych odstępach czasu. Specjaliści, zazwyczaj polecają odstępy około sześciu tygodni, nie dłużej jednak, aniżeli osiem. Na ogół, laserowa depilacja jest bardzo skuteczna. Podczas niej, możemy pozbyć się, aż dziewięćdziesięciu procent niechcianych włosów na naszym ciele. Poza tym, zabieg ten pozwala także na zmniejszenie ich grubości, co z kolei daje nam gwarancję dłuższego czasu odrostu włosa. Warto również podkreślić, że depilacja laserem, pozwala nam na bardziej estetyczny wygląd naszej skóry.

 

Golenie tradycyjnymi maszynkami, czy też golarkami, zazwyczaj podrażnia naszą skórę, przez co staje się ona zaczerwieniona i wygląda bardzo niezdrowo. Wiele pań, ma także regularny problem ze wrastaniem się włosów do skóry, co dodatkowo może sprawiać ból podczas tradycyjnego golenia. Cena zabiegu depilacji laserem, okazuje się być coraz bardziej przystępna dla naszych portfeli. W zależności od salonu kosmetycznego, możemy ją wykonać już za kilkadziesiąt złotych. Weźmy jednak pod uwagę fakt, że może zaistnieć możliwość powtarzania zabiegu, nawet kilkakrotnie, przez co koszty mogą nieco się zwiększyć. Pomimo tego, warto jednak zainwestować w taki rodzaj pozbycia się niechcianego owłosienia, gdyż daje nam to gwarancję wspaniałego i zdrowego wyglądu naszej skóry, jak również zadowalających efektów, którymi możemy cieszyć się przez bardzo długi okres czau. Żaden inny rodzaj depilacji, nie daje nam takiej gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *